KAMERUNSKÁ   OVCE   A   NAŠE   MALÉ   HOSPODÁŘSTVÍ Překladač:    https://translate.google.cz/
20140409_všechny na pastvě - kopie.jpg
20141020_084620 - kopie (3).jpg
20150830_080557-018 - kopie - kopie.jpg

K prodejům, dávejte pozor na to, co kupujete ( to, co zde popisuji je o ovcích na chov, netýká se to nákupu ovce na porážku ), četli jsme různé inzeráty a k těm připomínám:
1) nekupujte jehňata mladší 3 měsíců
2) jestli inzerent uvede, že pohlaví je neznámé, o chov se vůbec nestará, to znamená, že - nejsou odčervená, můžou trpět nedostatkem vody apod., hned po porodu je pohlaví jasné
3) pokud někdo prodává za nízkou cenu, pak se jehňat chce zbavit za každou cenu a otázka je, proč.
    Kupec je rád, že koupil za málo, ale má to své ALE: jehňata mohou pocházet ze vzájemného křížení a tím je porušen zákon.
4) berany kupujte pouze s POP ( ústřední registr plemeníků ) více se dočtete v odkazu na zákon, který je uveden v rubrice: Kamerunské ovce a jejich chov.
5) jehňata musí být vždy, když koupíte, před převozem označena ušními známkami.
Proto Vás prosíme, dobře zvažujte, od koho si jehňata kupujete. Hodně se v poslední době mluví o množírnách psů a koček a tady, může být stejný problém. Máte-li možnost, jeďte se podívat na chov a jehňata která chcete koupit, nehleďte vždy jen na cenu nebo na to, že jehňátka budete mít hned teď. Odpovědní chovatelé Vám prodají sice dráž, ale jehňata jsou ve věku, kdy jsou schopná se sama o sebe postarat, jsou silná a zdravá, nejsou křížena s vlastní krví, jsou veterinárně ošetřená. I proto jsou dražší.
Přejeme Vám dobrou volbu

                                     
 
Dotazy na e-mail vyřídíme co nejrychleji
20150830_080557-018 - kopie - kopie.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one