KAMERUNSKÁ   OVCE   A   NAŠE   MALÉ   HOSPODÁŘSTVÍ Překladač:    https://translate.google.cz/
20140409_všechny na pastvě - kopie.jpg
20141020_084620 - kopie (3).jpg
20150830_080557-018 - kopie - kopie.jpg

Úvodní stránka

Prosím, kontaktujte mě na telefon, pokud nedostanete odpověď na e-mail do dvou dnů. Stalo se, že jsem odepisovala na e-mail, ale vždy se mě to z uvedené e-mailové adresy vrátilo jako nedoručitelné. Můžete mít plnou schránku nebo něco v počítači nastavené, co brání v přijetí e-mailu. Na e-maily odpovídám vždy, nejdéle do dvou dnů a velice by mě mrzelo, že se k Vám odpověď nedostane. Děkuji za pochopení 
Vítejte na našich stránkách. Pokud Vás zaujmou, potěší nás to. Pokud pomohou, pak mají i smysl a budeme za to opravdu rádi.
Tyto stránky vznikly na základě našeho velkého hledání informací o chovu kamerunských ovcí v začátcích. Vždycky, když jsme potřebovali nějakou informaci jak kamerunské ovce chovat, našli jsme informaci odkud pochází a jaký mají vzhled, nikde jsme se ale nedopátrali, jak je chovat, co jim zajistit, čím krmit, jaké zákony musíme dodržet a strávili jsme hodiny a hodiny dalším hledáním. Proto jsme se rozhodli, že založíme vlastní stránky, kde se budeme snažit napsat to, co my jsme našli v začátcích po částech a dlouhém hledání a podělit se s Vámi i o naše vlastní zkušennosti. Nicméně, praxe je praxe. Naše příspěvky jsou z naši praxe a to, co jsme našli pracně na internetu. Nejsme odborníci ani veterináři a tak i my se pořád učíme a naše poznatky jak stávající tak nové, tady zveřejňujeme. V žádném případě nechceme nahradit odborníky a veterináře, chceme jen pomoci do začátku se orientovat a udělat si představu o chovech.
Rubriky po levé straně začínají našim hospodářstvím a našimi zvířaty a pokračují rubriky s údaji o chovu daných zvířat, ve kterých najdete základy chovu.
Na každé stránce je úplně dole okno, kam můžete dotaz napsat nebo přímo na e-mail. Děkuji za pochopení.

Z důvodu omezeného množství fotografií a videí na tomto webu, přidáváme videa a fotografie hlavně na Facebook a You Tube a odkaz na tyto stránky přikládám:
https://www.facebook.com/pages/Kamerunsk%C3%A9-ovce-a-na%C5%A1e-mal%C3%A9-hospod%C3%A1%C5%99stv%C3%AD/286970014760190?fref=photo
https://www.youtube.com/user/milimalse/videos
Jedna připomínka: když si na těchto stránkách kliknete na fotografii, stmavne podklad a přesto ji nevidíte, rolujte nahoru nebo dolů. Fotografie se umísťuje na střed stránky a podle délky článku může být vidět hned nebo musíte rolovat protože je umístěna níž nebo výš. Nemůžeme toto upravit a tak děkujeme za pochopení.


 
Dotazy na e-mail vyřídíme co nejrychleji
20150830_080557-018 - kopie - kopie.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one